Obsługa
Aktualności INEA

24 lutego 2017

89 GALA WRĘCZNIEA OSCARÓW® W INEA

89 gala wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej® będzie transmitowana na kanale CANAL+. Transmisja na żywo z najważniejszego wydarzenia w świecie kina będzie miała miejsce w nocy z 26 na 27 lutego. Gospodarzem studia oscarowego będzie Grażyna Torbicka.

Wszyscy Kinomaniacy w nocy z 26 na 27 lutego będą mogli oglądać na żywo 89. ceremonię wręczenia Oscarów®, którą poprzedzą rozmowy w studiu z ekspertami z branży filmowej. We wtorek, 28 lutego, przedstawiona zostanie skrócona relacja z gali.

Oba wydarzenia będą dostępne w ramach pasma odkodowanego dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej INEA. 

89. galę wręczenia Oscarów® poprowadzi Jimmy Kimmel. Dla gwiazdora talk show „Jimmy Kimmel Live!” będzie to debiut w roli gospodarza najważniejszego filmowego wieczoru w Hollywood.

Tegoroczna gala może przejść do historii dzięki filmowi "La La Land", który jest niekwestionowanym liderem. Film zdobył 14 nominacji, dzięki czemu wyrównał rekord ustanowiony wcześniej przez filmy "Wszystko o Ewie" Josepha L. Mankiewicza i "Titanic" Jamesa Camerona. Obraz może jednak otrzymać maksymalnie 13 statuetek, ponieważ został dwukrotnie nominowany w kategorii Najlepsza Piosenka.

Kiedy można oglądać relacje w ramach odkodowanego pasma?

Oscary 2017 – Gala: poniedziałek 27.02 od godz. 1:50 do 7:00

Oscary – Skrót Gali + Oscary 2017 – Czerwony dywan – zwycięzcy – wtorek 28.02 od godz. 21:00 do 23:00.

Przeczytaj także

  • 21 października 2020

    GENESIS – mistrzowska walka na gołe pięści!

    Piątek, 23.10.2020, czas na nowy format sportów walki – GENESIS. Zawodnicy będą ze sobą walczyć na gołe pięści. W walce wieczoru były mistrz KSW i jedna z największych gwiazd sportów walki w Polsce – Marcin „Różal” Różalski – stoczy zaciekły pojedynek z byłym mistrzem UFC – Joshem Barnettem. To bez wątpienia będzie największe wydarzenie w sportach walki w Polsce w tym roku. Oglądaj na żywo w INEA w usłudze PPV!
  • 6 października 2020

    KSW 55… kolejne starcie legend!

    Już w sobotę, 10.10.2020, legendarny Mamed Khalidov i niepokonany w KSW Scott Askham ponownie staną naprzeciwko siebie, w walce o pas w kategorii średniej. W drugiej walce wieczoru do okrągłej klatki powróci najbardziej waleczny zawodnik MMA w Polsce – Michał Materla, który skrzyżuje rękawice z serbskim „Jokerem” Aleksandarem Iliciem. KSW 55 to wydarzenie, które musisz zobaczyć. Oglądaj na żywo w INEA w usłudze PPV!
Chat