Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

25 marca 2016

BRAZYLIJSKA EKSTRAKLASA W INEA

Pelé, Ronaldo, Kaká i Ronaldinho to Twoi idole? Wiadomo, że Brazylijczycy kopią najlepiej… Od dziś możesz śledzić zmagania brazylijskiej ligi Campeonato Brasileiro Série A i Campeonato Paulista Série A1 na kanałach Eleven i Eleven Sports. Programy są dostępne w pakiecie Super HD.

Rozgrywki brazylijskiej piłkarskiej ekstraklasy, Campeonato Brasileiro Série A, w których tytułu mistrza będą bronić słynni Corinthians, będą pokazywane na żywo i na wyłączność w kanałach Eleven i Eleven Sports. Sieć nabyła również prawo do transmisji na żywo i na wyłączność meczów Campeonato Paulista Série A1 - najwyższej klasy rozgrywkowej w stanie São Paulo i jednocześnie najstarszej ligi piłkarskiej w Brazylii.

Po raz kolejny mamy okazję zapewnić kibiców, że chcemy im oferować najlepszą światową piłkę nożną - powiedział Danny Menken, dyrektor zarządzający ELEVEN SPORTS NETWORK - Nasze transmisje z polskim komentarzem pozwolą widzom w Polsce w pełni przeżywać emocje, których dostarczą im czołowe brazylijskie drużyny.

Oprócz brazylijskiej piłki nożnej widzowie kanałów ELEVEN SPORTS NETWORK mogą oglądać na żywo i na wyłączność mecze czołowych europejskich lig piłkarskich: hiszpańskiej Liga BBVA, włoskiej Serie A TIM i francuskiej Ligue 1. W ofercie znajdują się też rozgrywki angielskich Sky Bet Championship, Emirates FA Cup i Capital One Cup oraz spotkania Scottish Professional Football League, Jupiler PRO League i Pucharu Ligi Francuskiej. Eleven Sports transmituje również wyścigi Formula 1®, British Speedway Elite League, ważne z perspektywy polskiego kibica mecze Velux EHF Champions League piłkarzy ręcznych, a także amerykańską NFL, koszykarską Lega Basket Serie A oraz tenisowe turnieje ATP 250.

 

Przeczytaj także

  • 14 grudnia 2023

    OKNO OTWARTE: DZIECIAKI RZADZĄ TELEWIZJĄ DO 6 STYCZNIA

    Na ten zimowy czas dla wszystkich użytkowników telewizji INEA mamy wspaniały prezent: 22 kanały w bezpłatnym dostępie aż do 6 stycznia! A to wszystko w ramach naszego cyklicznego OKNA OTWARTEGO: Dzieciaki rządzą telewizją.
  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
Chat