Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

7 stycznia 2016

Brytyjczycy w natarciu, czyli BBC Brit HD w oknie otwartym w INEA

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy w długie, zimowe wieczory nie lubią wychodzić z domu. Od 7 stycznia kanał BBC Brit HD w oknie otwartym. A do tego dołączamy gratkę dla fanów Sherlocka Holmesa!

Bez dodatkowych opłat kanał BBC Brit HD mogą oglądać abonenci pakietów Standard SD oraz Standard HD aż do końca lutego. Do tego już 9 stycznia o 23.00 twórcy kanału zapraszają na długo wyczekiwaną premierę nie tylko fanów Benedicta Cumberbatcha.  Bohaterowie odcinka specjalnego „Sherlock i upiorna panna młoda” przeniosą widzów do wiktoriańskiego Londynu, czyli do okresu, kiedy rozgrywa się akcja książek Arthura Conana Dole’a. Tym razem genialny detektyw i jego przyjaciel rozwiązywać będę zagadki naprawdę nie z tego świata...

BBC Brit HD

BBC Brit HD to kanał adresowany przede wszystkim do młodych mężczyzn. Znajdą w nim wszystko, co uwielbiają: od samochodów przez biznes po programy dokumentalne i naukę. Kanał stanowi idealne połączenie ważnych tematów i lekkiej formy; miejsce, gdzie można się czegoś nauczyć, ale i pośmiać w towarzystwie najbardziej ujmujących i ekscentrycznych gwiazd telewizji. To tu przeniósł się na stałe najpopularniejszy program motoryzacyjny Top Gear, którego najnowsze serie widzowie zobaczą jako pierwsi. 

Przeczytaj także

  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
  • 6 października 2023

    OKNO OTWARTE: Czas, by zadbać o siebie przez cały miesiąc

    Jeśli spędzać jesień, to tylko w przyjemny sposób. Aż do 31.10.2023 oddajemy Wam do dyspozycji okno otwarte, dzięki któremu macie pewność, że zadbacie o siebie i jakość swojego odpoczynku po ciężkim dniu.
Chat