Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

3 grudnia 2015

Bundesliga w Eurosport 2 HD - 12.12 godz. 15:30

Bayern Monachium pędzi po kolejne mistrzostwo Niemiec. 13 zwycięstw i jeden remis, 42 gole strzelone, a tylko pięć straconych. Parafrazując znane piłkarskie powiedzenie, piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywa Bayern.

12 grudnia Ingolstadt czeka ciężkie zadanie. Beniaminek dobrze rozpoczął sezon, ale ostatnio obniżył loty i obecnie zajmuje 11. lokatę w tabeli z dorobkiem 19 punktów.

Oba kluby już wcześniej zmierzyły się ze sobą. Było to w 2011 roku. Wówczas FCB bez problemów rozprawiło się z Ingolstadt (6:0), wyrzucając rywali w drugiej rundzie z Pucharu Niemiec.

Czy teraz historia zatoczy koło? Możesz przekonać się sam na własne oczy.

Przeczytaj także

  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
  • 6 października 2023

    OKNO OTWARTE: Czas, by zadbać o siebie przez cały miesiąc

    Jeśli spędzać jesień, to tylko w przyjemny sposób. Aż do 31.10.2023 oddajemy Wam do dyspozycji okno otwarte, dzięki któremu macie pewność, że zadbacie o siebie i jakość swojego odpoczynku po ciężkim dniu.
Chat