Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

23 listopada 2015

Filmowe święta z INEA

Nudzisz się w długie, zimowe wieczory? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy świąteczną ofertę w której znajdziesz nagrywarkę PVR oraz pakiet HBO za 0 zł. Nie czekaj, dołącz do INEA, bo warto być IN!

Już od 20 listopada możesz oglądać telewizję, robić świąteczne zakupy w Internecie oraz składać bożonarodzeniowe życzenia przez telefon za jedyne 69,90 zł. Zupełnie za darmo otrzymasz też dekoder z nagrywarką PVR, który pozwoli nagrać twój ulubiony serial, kiedy Ty jesteś poza domem. To nie koniec dobrych informacji: przez pierwsze dwa miesiące trwania umowy INEA udostępni Ci PAKIET HBO MAX HD z 6 kanałami i dostępem do usług HBO GO i HBO OD za 0 zł. Dorzucamy też darmowe WiFi.  

Z okazji Bożego Narodzenia INEA przygotowała też atrakcyjną umowę na jedyne 12 miesięcy, a klienci, którzy kupią nasze usługi przez Internet otrzymają eKartę prezentową o wartości 50 zł na zakupy w sklepie empik.com.

Przeczytaj także

  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
  • 6 października 2023

    OKNO OTWARTE: Czas, by zadbać o siebie przez cały miesiąc

    Jeśli spędzać jesień, to tylko w przyjemny sposób. Aż do 31.10.2023 oddajemy Wam do dyspozycji okno otwarte, dzięki któremu macie pewność, że zadbacie o siebie i jakość swojego odpoczynku po ciężkim dniu.
Chat