Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

23 listopada 2015

Filmowe święta z INEA

Nudzisz się w długie, zimowe wieczory? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy świąteczną ofertę w której znajdziesz nagrywarkę PVR oraz pakiet HBO za 0 zł. Nie czekaj, dołącz do INEA, bo warto być IN!

Już od 20 listopada możesz oglądać telewizję, robić świąteczne zakupy w Internecie oraz składać bożonarodzeniowe życzenia przez telefon za jedyne 69,90 zł. Zupełnie za darmo otrzymasz też dekoder z nagrywarką PVR, który pozwoli nagrać twój ulubiony serial, kiedy Ty jesteś poza domem. To nie koniec dobrych informacji: przez pierwsze dwa miesiące trwania umowy INEA udostępni Ci PAKIET HBO MAX HD z 6 kanałami i dostępem do usług HBO GO i HBO OD za 0 zł. Dorzucamy też darmowe WiFi.  

Z okazji Bożego Narodzenia INEA przygotowała też atrakcyjną umowę na jedyne 12 miesięcy, a klienci, którzy kupią nasze usługi przez Internet otrzymają eKartę prezentową o wartości 50 zł na zakupy w sklepie empik.com.

Przeczytaj także

  • 10 kwietnia 2024

    JESZCZE WIĘCEJ SPORTOWYCH EMOCJI!

    Fanatycy sportu i sezonowi oglądacze! Mamy dla Was dobre wieści
  • 29 marca 2024

    Koszyk pełen niespodzianek! Dodatkowe kanały za free

    Na święta i po świętach mamy dla Was wielkanocne niespodzianki od zajączka! Na świąteczny seans polecają się kanały w otwartym dostępie!
Chat