Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

10 lutego 2016

MIESIĄC Z WIELKIMI KOTAMI W NAT GEO WILD

Masz kota na punkcie futerka? Mamy propozycję specjalnie dla Ciebie. Oglądaj Miesiąc z wielkimi kotami codziennie o 18.00 na NAT GEO WILD. Możesz również wygrać aparat cyfrowy, plecak trekkingowy i wiele innych, atrakcyjnych nagród - wystarczy, że między 10 a 17 lutego weźmiesz udział we  wspólnym konkursie INEA oraz NAT GEO WILD. Kanał jest dostępny dla abonentów pakietu Super HD.

Zrób zdjęcie swojego kota i pokaż nam drzemiące w nim dzikie zwierzę. Czekamy na fotografię ukazującą nieokiełznaną naturę Twojego zwierzaka. Opublikuj zdjęcie na naszym profilu facebookowym lub Instagramie do 17 lutego.

Oglądaj „Zabójców znad jeziora” - premiera 14 lutego, godz. 18:00 w NAT GEO WILD

Głęboko w sercu Afryki, w dolinie Zambezi, leży wielkie jezioro. Nieopodal mieszkają trzy młode lwy, które na oczach telewidzów, walczą o swoje miejsce w stadzie. Życie tutaj nie jest łatwe. Ciągłą walkę o pokarm, utrudnia dodatkowo rywalizacja z krokodylami. W programie zobaczymy wyjątkowe ujęcia (nakręcone z lotu ptaka), które rzucają nowe światło na taktyki przetrwania lwiego stada.

 

Oglądaj „Tygrysa w opałach” - premiera 14 lutego, godz. 19:00 w NAT GEO WILD

To historia młodego tygrysa indyjskiego o imieniu Kumal i jego niezwykłej drogi do dorosłości. Tygrys musi opuścić terytorium swojego ojca i poszukać nowego domu, aby założyć własne stado. Droga do dorosłości nie będzie łatwa i Kumal będzie zmuszony stawić czoła wielu przeciwnościom, od trudności z polowaniem, po nękanie ze strony mieszkańców pobliskich wsi. Stojąc na granicy głodu, musi szybko zaadaptować się do nowych warunków.

 

Oglądaj „Stadne życie” – premiera 21 lutego, godz. 18:00 w NAT GEO WILD

 „Stadne życie” przedstawia historię afrykańskich lwów żyjących w pobliżu strumienia Olkeju Rongai i rzeki Mara w południowej Kenii. Ta dwuodcinkowa mini-seria koncentruje się na życiu dwóch różnych stad. Obrazy, które zobaczymy udało się zaobserwować nie tylko w świetle dziennym, ale także, korzystając z kamer termowizyjnych, rejestrujących nocne zwyczaje lwów.

 

Oglądaj „Kocie rozgrywki” – premiera 28 stycznia, godz. 18:00 w NAT GEO WILD

Wielkie koty są jednymi z najbardziej imponujących drapieżników na naszej planecie. Każdy z nich to niesamowite zwierzę wyposażone w wyjątkowy zestaw umiejętności. W „Kocich rozgrywkach” lwy zostaną poddane serii badań. Analiza wniosków przyniesie odpowiedź na pytanie, kto jest królem kotów.

Zachowanie lwów, gepardów i tygrysów zostanie przebadane w ekstremalnych warunkach, wymagających od nich maksymalnego zaangażowania. Gospodarzem programu jest specjalista od dzikich kotów Boone Smith, który spędził większość swojego życia ucząc się o kocich drapieżnikach.

Oglądaj „Duże koty: niezwykła rodzina” – premiera w niedzielę, 28 lutego, godz. 19:00 w NAT GEO WILD

Koty to rodzina najbardziej skutecznych drapieżników na Ziemi. W serii „Duże koty: niezwykła rodzina” Patrick Aryee podróżuje po świecie, docierając do najbardziej dzikich zakątków naszej planety. Zoolog poszukuje kolejnych przedstawicieli kociego rodu. Dzięki kamerom Nat Geo Wild zobaczymy pełen przekrój rodzajów wielkich kotów, żyjących od Syberii po rozgrzane pustynie Afryki. Te drapieżniki potrafią skakać dalej, biegać szybciej i wspinać się wyżej, niż większość zwierząt na świecie.

 

 

 

 

Przeczytaj także

  • 10 kwietnia 2024

    INEA z kolejną nagrodą w konkursie Loyalty Heroes

    W tym roku jury przyznało jej nagrodę w kategorii The Best Customer – Centric Solution, doceniając aplikację INEA i jej funkcjonalności – Zarządzanie WiFi oraz Wsparcie Techniczne.
  • 10 kwietnia 2024

    JESZCZE WIĘCEJ SPORTOWYCH EMOCJI!

    Fanatycy sportu i sezonowi oglądacze! Mamy dla Was dobre wieści
Chat