Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

31 sierpnia 2015

Ogólnopolska premiera serialu „Bibliotekarze” już 2 września w TV Puls! Polecamy też inne hity filmowe.

Tajna biblioteka, starożytne skarby, nadprzyrodzone siły… Już w środę, 2 września, TV Puls rozpocznie emisję serialu przygodowego „Bibliotekarze” opartego na serii znakomitych filmów pt. „Bibliotekarz”. 

 

„Bibliotekarze” to fascynująca podróż dla fanów „Indiany Jonesa” i poszukiwaczy tajemnic przeszłości. Serial opowiada o tajnym stowarzyszeniu zapalonych bibliotekarzy, którzy chroniąc starożytnych artefaktów, takich jak Arka Przymierza, Włócznia Przeznaczenia, Kielich Judasza czy legendarny miecz Excalibur, doświadczają niezwykłych przygód, odkrywają sekrety ludzkości i chronią ją przed nadnaturalnymi zagrożeniami. Czy uratują świat przed nadprzyrodzonymi siłami?

Serial „Bibliotekarze” oparto na serii emitowanych w TV Puls znakomitych filmów przygodowych pt. „Bibliotekarz” z Noahem Wyle’em w roli mola książkowego Flynna Carsena, który staje na straży największych skarbów cywilizacji.

„Bibliotekarze” premiera: środa, 2 września, godz. 20:00
emisja dwóch premierowych odcinków: każda środa, godz. 20:00
powtórki: każda niedziela, godz. 16:00

Zapraszamy też na inne ciekawe filmy:


„Dziedzictwo Bourne’a”
Kolejny brawurowy film akcji osadzony w świecie niezniszczalnego agenta Jasona Bourne'a. Aaron Cross został poddany modyfikacjom genetycznym w tajnym laboratorium CIA. Kiedy jemu podobni agenci są eliminowani, on będzie musiał użyć wszystkich zdolności, by przeżyć. W rolach głównych znany z serii „Avengers” Jeremy Renner oraz Edward Norton.

„Agenci”
Agent do walki z narkotykami i oficer wywiadu marynarki kradną pieniądze gangsterów, żeby przekazać je na dobre cele. Wkrótce przekonują się, że tak naprawdę ukradli pieniądze CIA, a zleceniodawcą jest mafia. W rolach głównych rewelacyjni Denzel Washington i Mark Wahlberg.

„Szybko i wściekle”
Kolejny film z rewelacyjnej serii dla fanów wysokooktanowej akcji. Przestępca oraz tropiący go agent łączą swoje siły i przenikają do narkotykowego gangu, by dopaść jego przywódcę. W rolach głównych
Jak zwykle Vin Diesel i Paul Walker.

Przeczytaj także

  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
  • 6 października 2023

    OKNO OTWARTE: Czas, by zadbać o siebie przez cały miesiąc

    Jeśli spędzać jesień, to tylko w przyjemny sposób. Aż do 31.10.2023 oddajemy Wam do dyspozycji okno otwarte, dzięki któremu macie pewność, że zadbacie o siebie i jakość swojego odpoczynku po ciężkim dniu.
Chat