Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

31 sierpnia 2015

Ogólnopolska premiera serialu „Bibliotekarze” już 2 września w TV Puls! Polecamy też inne hity filmowe.

Tajna biblioteka, starożytne skarby, nadprzyrodzone siły… Już w środę, 2 września, TV Puls rozpocznie emisję serialu przygodowego „Bibliotekarze” opartego na serii znakomitych filmów pt. „Bibliotekarz”. 

 

„Bibliotekarze” to fascynująca podróż dla fanów „Indiany Jonesa” i poszukiwaczy tajemnic przeszłości. Serial opowiada o tajnym stowarzyszeniu zapalonych bibliotekarzy, którzy chroniąc starożytnych artefaktów, takich jak Arka Przymierza, Włócznia Przeznaczenia, Kielich Judasza czy legendarny miecz Excalibur, doświadczają niezwykłych przygód, odkrywają sekrety ludzkości i chronią ją przed nadnaturalnymi zagrożeniami. Czy uratują świat przed nadprzyrodzonymi siłami?

Serial „Bibliotekarze” oparto na serii emitowanych w TV Puls znakomitych filmów przygodowych pt. „Bibliotekarz” z Noahem Wyle’em w roli mola książkowego Flynna Carsena, który staje na straży największych skarbów cywilizacji.

„Bibliotekarze” premiera: środa, 2 września, godz. 20:00
emisja dwóch premierowych odcinków: każda środa, godz. 20:00
powtórki: każda niedziela, godz. 16:00

Zapraszamy też na inne ciekawe filmy:


„Dziedzictwo Bourne’a”
Kolejny brawurowy film akcji osadzony w świecie niezniszczalnego agenta Jasona Bourne'a. Aaron Cross został poddany modyfikacjom genetycznym w tajnym laboratorium CIA. Kiedy jemu podobni agenci są eliminowani, on będzie musiał użyć wszystkich zdolności, by przeżyć. W rolach głównych znany z serii „Avengers” Jeremy Renner oraz Edward Norton.

„Agenci”
Agent do walki z narkotykami i oficer wywiadu marynarki kradną pieniądze gangsterów, żeby przekazać je na dobre cele. Wkrótce przekonują się, że tak naprawdę ukradli pieniądze CIA, a zleceniodawcą jest mafia. W rolach głównych rewelacyjni Denzel Washington i Mark Wahlberg.

„Szybko i wściekle”
Kolejny film z rewelacyjnej serii dla fanów wysokooktanowej akcji. Przestępca oraz tropiący go agent łączą swoje siły i przenikają do narkotykowego gangu, by dopaść jego przywódcę. W rolach głównych
Jak zwykle Vin Diesel i Paul Walker.

Przeczytaj także

  • 7 lutego 2023

    W LUTYM OTWIERAMY OKNO NA ŚWIAT - PASMO ODKODOWANE NA WYBRANE KANAŁY

    Do końca lutego klienci, którzy mają telewizję HIWAY mogą oglądać wybrane kanały przyrodnicze bez dodatkowych opłat, niezależnie od pakietu.
  • 7 lutego 2023

    BĄDŹ CZUJNY W NECIE - DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU Z INEA!

    7 lutego przypada DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU. Jak wiadomo – Internet to mnóstwo rozrywki, wiedzy, ale i też zagrożeń. Na co dzień dostarczamy najlepsze usługi – nie zapominając o bezpieczeństwie. Od lat INEA zaangażowana jest w wszelkiego typu projekty związane z cyberbezpieczeństwem. Na co dzień edukujemy również naszych pracowników – tworząc dla nich kursy, webinary oraz poradniki.
Chat