Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

20 sierpnia 2015

Pobierz aplikację mobilną 16. PKO Poznań Maraton!

Zapraszamy do pobierania aplikacji mobilnej przygotowanej przez INEA specjalnie z okazji 16. PKO Poznań Maraton! To już drugi rok z rzędu, gdy podobnie jak podczas wielkich maratonów z tego nowoczesnego i darmowego rozwiązania mogą korzystać zawodnicy i ich kibice oraz wszyscy zainteresowani bieganiem.

Po raz pierwszy aplikacja umożliwia zrobienia sobie zdjęcia w tzw. „ramce maratonu” oraz śledzenia relacji z przygotowań do biegu na Facebooku, Instagramie i You Tube. Zawiera też checklistę, która usprawni biegaczom wyjście z domu w dniu zawodów. 

Aplikacja powstawała z myślą o uczestnikach maratonu, wszystkich zainteresowanych bieganiem, jak i kibicach, którzy 11 października będą wspierać biegaczy na trasie. Jest całkowicie darmowa i zawiera ważne dla sportowców informacje: plany treningowe, mapy, profil trasy. Posiada kalkulator czasów, nawigację i zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane przez uczestników maratonu pytania. W dniu biegu maratońskiego aplikacja pozwoli obserwować położenie danego zawodnika oraz oglądać transmisję z wydarzenia na żywo.

Tworząc aplikację na 16 PKO Maraton, INEA kierowała się doświadczeniem z poprzednich lat, a także opiniami samych biegaczy, którzy chętnie dzielili się wrażeniami.

Pobierz aplikację mobilną 16. PKO Poznań Maraton!

Aby ściągnąć aplikację mobilną Poznań Maraton na system Android,
odwiedź stronę www.play.google.com.

Aby ściągnąć aplikację mobilną Poznań Maraton na system Apple,
odwiedź stronę www.itunes.apple.com.

Przeczytaj także

  • 10 kwietnia 2024

    JESZCZE WIĘCEJ SPORTOWYCH EMOCJI!

    Fanatycy sportu i sezonowi oglądacze! Mamy dla Was dobre wieści
  • 29 marca 2024

    Koszyk pełen niespodzianek! Dodatkowe kanały za free

    Na święta i po świętach mamy dla Was wielkanocne niespodzianki od zajączka! Na świąteczny seans polecają się kanały w otwartym dostępie!
Chat