Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

20 sierpnia 2015

Pobierz aplikację mobilną 16. PKO Poznań Maraton!

Zapraszamy do pobierania aplikacji mobilnej przygotowanej przez INEA specjalnie z okazji 16. PKO Poznań Maraton! To już drugi rok z rzędu, gdy podobnie jak podczas wielkich maratonów z tego nowoczesnego i darmowego rozwiązania mogą korzystać zawodnicy i ich kibice oraz wszyscy zainteresowani bieganiem.

Po raz pierwszy aplikacja umożliwia zrobienia sobie zdjęcia w tzw. „ramce maratonu” oraz śledzenia relacji z przygotowań do biegu na Facebooku, Instagramie i You Tube. Zawiera też checklistę, która usprawni biegaczom wyjście z domu w dniu zawodów. 

Aplikacja powstawała z myślą o uczestnikach maratonu, wszystkich zainteresowanych bieganiem, jak i kibicach, którzy 11 października będą wspierać biegaczy na trasie. Jest całkowicie darmowa i zawiera ważne dla sportowców informacje: plany treningowe, mapy, profil trasy. Posiada kalkulator czasów, nawigację i zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane przez uczestników maratonu pytania. W dniu biegu maratońskiego aplikacja pozwoli obserwować położenie danego zawodnika oraz oglądać transmisję z wydarzenia na żywo.

Tworząc aplikację na 16 PKO Maraton, INEA kierowała się doświadczeniem z poprzednich lat, a także opiniami samych biegaczy, którzy chętnie dzielili się wrażeniami.

Pobierz aplikację mobilną 16. PKO Poznań Maraton!

Aby ściągnąć aplikację mobilną Poznań Maraton na system Android,
odwiedź stronę www.play.google.com.

Aby ściągnąć aplikację mobilną Poznań Maraton na system Apple,
odwiedź stronę www.itunes.apple.com.

Przeczytaj także

  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
  • 6 października 2023

    OKNO OTWARTE: Czas, by zadbać o siebie przez cały miesiąc

    Jeśli spędzać jesień, to tylko w przyjemny sposób. Aż do 31.10.2023 oddajemy Wam do dyspozycji okno otwarte, dzięki któremu macie pewność, że zadbacie o siebie i jakość swojego odpoczynku po ciężkim dniu.
Chat