Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

20 sierpnia 2015

Pobierz aplikację mobilną 16. PKO Poznań Maraton!

Zapraszamy do pobierania aplikacji mobilnej przygotowanej przez INEA specjalnie z okazji 16. PKO Poznań Maraton! To już drugi rok z rzędu, gdy podobnie jak podczas wielkich maratonów z tego nowoczesnego i darmowego rozwiązania mogą korzystać zawodnicy i ich kibice oraz wszyscy zainteresowani bieganiem.

Po raz pierwszy aplikacja umożliwia zrobienia sobie zdjęcia w tzw. „ramce maratonu” oraz śledzenia relacji z przygotowań do biegu na Facebooku, Instagramie i You Tube. Zawiera też checklistę, która usprawni biegaczom wyjście z domu w dniu zawodów. 

Aplikacja powstawała z myślą o uczestnikach maratonu, wszystkich zainteresowanych bieganiem, jak i kibicach, którzy 11 października będą wspierać biegaczy na trasie. Jest całkowicie darmowa i zawiera ważne dla sportowców informacje: plany treningowe, mapy, profil trasy. Posiada kalkulator czasów, nawigację i zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane przez uczestników maratonu pytania. W dniu biegu maratońskiego aplikacja pozwoli obserwować położenie danego zawodnika oraz oglądać transmisję z wydarzenia na żywo.

Tworząc aplikację na 16 PKO Maraton, INEA kierowała się doświadczeniem z poprzednich lat, a także opiniami samych biegaczy, którzy chętnie dzielili się wrażeniami.

Pobierz aplikację mobilną 16. PKO Poznań Maraton!

Aby ściągnąć aplikację mobilną Poznań Maraton na system Android,
odwiedź stronę www.play.google.com.

Aby ściągnąć aplikację mobilną Poznań Maraton na system Apple,
odwiedź stronę www.itunes.apple.com.

Przeczytaj także

  • 7 lutego 2023

    W LUTYM OTWIERAMY OKNO NA ŚWIAT - PASMO ODKODOWANE NA WYBRANE KANAŁY

    Do końca lutego klienci, którzy mają telewizję HIWAY mogą oglądać wybrane kanały przyrodnicze bez dodatkowych opłat, niezależnie od pakietu.
  • 7 lutego 2023

    BĄDŹ CZUJNY W NECIE - DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU Z INEA!

    7 lutego przypada DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU. Jak wiadomo – Internet to mnóstwo rozrywki, wiedzy, ale i też zagrożeń. Na co dzień dostarczamy najlepsze usługi – nie zapominając o bezpieczeństwie. Od lat INEA zaangażowana jest w wszelkiego typu projekty związane z cyberbezpieczeństwem. Na co dzień edukujemy również naszych pracowników – tworząc dla nich kursy, webinary oraz poradniki.
Chat