Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

1 lutego 2016

SUNDANCE CHANNEL HD W OKNIE OTWARTYM

Kultowe, nagrodzone statuetkami realizacje, pokaz produkcji młodych filmowców z Berlin International Film Festival oraz nowy sezon Hell on Wheels to nasze propozycje na luty. Do końca miesiąca abonenci pakietu Standard HD mogą oglądać kanał Sundance Channel HD w oknie otwartym.


Oglądaj filmy z Berlin International Film Festival w sobotę, 6 lutego o 22:00

Nie wychodząc z domu, fani kina mogą obejrzeć produkcje prezentowane na jednym z najbardziej prestiżowych festiwali filmowych na świecie. Oglądaj premierę filmu 20 30 40, historię trzech kobiet na różnych etapach życia, które stawiają czoła wyzwaniom kobiecej egzystencji. Gas, Food, Lodging, to kolejna opowieść o trzech bohaterkach, które są zauroczone przez lekkomyślnych i nieodpowiedzialnych mężczyzn.

Oglądaj sezon czwarty Hell on Wheels w niedzielę, 7 lutego o 22:00

Kolejny sezon hitu Sundance Channel HD. Władza oraz wielkie korporacje walczą o kontrolę nad najważniejszym w kraju szlakiem kolejowym w Cheyenne w stanie Wyoming.

 

Oglądaj sezon pierwszy Run w czwartek, 11 lutego, o 22:00

Run to czteroczęściowa opowieść o współczesnym życiu czterech z pozoru nie mających ze sobą nic wspólnego osób. Stoją oni w obliczu decyzji, które na zawsze odmienią ich życie. Każdy wybór jest bowiem…luksusem.

 

Oglądaj kultowe, nagrodzone statuetkami filmy, w sobotę, 27 lutego od 21:00

W oczekiwaniu na tegoroczną ceremonię wręczenia Oscarów Sundance Channel HD odda hołd kinematografii, pokazując, nagrodzone statuetkami filmy. Tego wieczoru emisja filmu Gracz z Timem Robbinsem w roli zabieganego producenta z Hollywood oraz Opowieści żołnierza z Denzelem Washingtonem. To dramat wojenny, poruszający tematy związane ze śmiercią, uprzedzeniami i godnością.

Sundance Channel HD to telewizja skupiająca niezależnie myślących widzów. Tutaj obejrzysz  wysokiej jakości filmy, uznane seriale i wciągające dokumenty. Kanał prezentuje ikony kultury i wschodzące gwiazdy. Sundance Channel HD oferuje szeroki wybór niezależnych, nagrodzonych produkcji z najwyższej półki oraz oryginalnych programów. To kanał odważny,  twórczy i bezkompromisowy. Misją kanału, sformułowaną przez jego założyciela Roberta Redforda, jest wspieranie kreatywności i swobody myśli twórczej.

Przeczytaj także

  • 10 kwietnia 2024

    JESZCZE WIĘCEJ SPORTOWYCH EMOCJI!

    Fanatycy sportu i sezonowi oglądacze! Mamy dla Was dobre wieści
  • 29 marca 2024

    Koszyk pełen niespodzianek! Dodatkowe kanały za free

    Na święta i po świętach mamy dla Was wielkanocne niespodzianki od zajączka! Na świąteczny seans polecają się kanały w otwartym dostępie!
Chat