Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

11 marca 2016

ŚWIĘTUJ Z NAMI URODZINY CANAL+

Dwadzieścia jeden lat temu CANAL+ rozpoczął nadawanie w Polsce. Z tej okazji razem z jubilatem przygotowaliśmy urodzinową promocję. Zachęcamy do skorzystania z pakietów CANAL+ Select oraz CANAL+ Prestige na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach!

Na pakiety w supercenie mają szansę abonenci, którzy przez ostatnie 3 miesiące nie korzystali z CANAL+.

W ramach promocji możesz oglądać programy z pakietu CANAL+ Select lub CANAL+ Prestige:

 • przez miesiąc aktywacyjny za 0 zł!
 • w pierwszym i drugim miesiącu za 21 zł!
 • w kolejnych miesiącach opłata za CANAL+ Select wyniesie 49,90 zł, a za CANAL+ Prestige 59,90 zł!

Nie czekaj, masz czas tylko do 31 maja! A już teraz na stacjach CANAL+ znakomite produkcje oraz sport na najwyższym poziomie.

OGLĄDAJ CANAL+. „Rozrywka wielkiego formatu”

To flagowy kanał premium oferujący bogaty wybór filmów fabularnych i animowanych, seriali, koncertów i wydarzeń sportowych. Filmy CANAL+ to, w znacznej części, tytuły premierowe, w telewizji prezentowane po raz pierwszy. Bogatą ofertę filmową dopełniają największe wydarzenia sportowe, w tym najlepsze mecze Ligi Mistrzów UEFA, Ekstraklasy czy angielskiej Barclays Premier League, Grand Prix i Drużynowy Puchar Świata na żużlu. Liga Mistrzów piłki ręcznej EHF oraz inne prestiżowe rozgrywki sportowe – wszystko to opatrzone fachowymi komentarzami ekspertów.

OGLĄDAJ CANAL+ 1. ”Dla spóźnialskich”

To specjalny telewizyjny kanał dla spóźnialskich – tych, którzy nie zdążą na premierowe nadanie programu w CANAL+. Z myślą o nich każda z emisji na CANAL+ na CANAL+1 rozpocznie się godzinę później. Dzięki temu nigdy nie będziesz spóźniony. Zawsze zdążysz na ulubiony film, mecz lub serial.

OGLĄDAJ CANAL+ FILM. „Bliżej gwiazd”

To kanał premium, który przeniesie Cię w wymiar filmowej rozrywki na najwyższym poziomie oraz przybliży gwiazdy światowego kina. CANAL+ Film to idealne połączenie filmów komercyjnych, najnowszych filmów polskich oraz ciekawych tytułów nagradzanych na całym świecie. To wydarzenia specjalne – spotkania z gwiazdami kina, które kochasz najbardziej.

OGLĄDAJ CANAL+ SERIALE. „Seriale, których nie zapomnisz”

To również kanał premium, nowa odsłona oferty programowej CANAL+. Oferta ta koncentruje się głównie wokół seriali, dostępnych każdego wieczoru. Zapraszamy również na maratony, które obejmują jeden lub kilka serialowych sezonów. Najnowsze, bijące rekordy popularności na całym świecie seriale, to specjalność tego kanału.

OGLĄDAJ CANAL+ FAMILY. „Rodzinne oglądanie”

To kanał premium obejmujący specjalne pasma dla całej rodziny. CANAL+ Family to bogata oferta kina familijnego, animowanych premier dla dzieci oraz przyrodniczych filmów dokumentalnych.

OGLĄDAJ CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2: „Sport na 200%”

To dwa uzupełniające się kanały premium poświęcone bogatej ofercie sportowej. Znajdziesz tu najwyższej klasy futbol: mecze Ekstraklasy, Ligi Mistrzów UEFA (na wyłączność), Ligi Europy UEFA, a także rozgrywki angielskiej Barclays Premier League. Ponadto koszykarska Euroliga, prestiżowa Liga Mistrzów piłki ręcznej EHF, Drużynowy Puchar Świata na żużlu, cykl turniejów golfowych European Tour wraz z US Open i PGA Championship, a także sporty walki – gale bokserskie i MMA, rugby – Puchar Sześciu Narodów, regaty – Americas Cup oraz wyjątkowe magazyny sportowe.

OGLĄDAJ CANAL+ DISCOVERY  

To unikatowy na polskim rynku, dokumentalny kanał premium, bez reklam. Prezentuje premierowe filmy i serie dokumentalne, w tym polskie programy wyprodukowane specjalnie dla CANAL+ DISCOVERY,  których nie zobaczysz nigdzie indziej. Opowiada o wyjątkowych ludziach, ich pasjach i osiągnięciach. Inspiruje do działania i pozytywnych zmian, pokazując Polaków, którzy odważyli się realizować swoje niekiedy szalone marzenia. To kanał stworzony dla ludzi odważnych, poszukujących wciąż nowych wrażeń i  inspiracji.


Przeczytaj także

 • 10 kwietnia 2024

  INEA z kolejną nagrodą w konkursie Loyalty Heroes

  W tym roku jury przyznało jej nagrodę w kategorii The Best Customer – Centric Solution, doceniając aplikację INEA i jej funkcjonalności – Zarządzanie WiFi oraz Wsparcie Techniczne.
 • 10 kwietnia 2024

  JESZCZE WIĘCEJ SPORTOWYCH EMOCJI!

  Fanatycy sportu i sezonowi oglądacze! Mamy dla Was dobre wieści
Chat