Search
Obsługa Pomoc
Aktualności INEA

18 kwietnia 2016

TYDZIEŃ GRY O TRON W INEA

Krew, intryga, pożądanie, zdrada, walka o władzę – to wszystko możesz zobaczyć w kultowym serialu HBO Gra o tron. Szósta seria produkcji opartej na sadze George’a R. R. Martina rusza w HBO i HBO GO 25 kwietnia, równo ze światową premierą! Z tej okazji INEA przygotowała Tydzień Gry o tron, w ramach którego na profilu facebookowym INEA możesz wygrać mnóstwo nagród związanych z Twoim ulubionym serialem. Nasza facebookowa aplikacja już dziś pozwoli Ci wstawić tematyczne zdjęcie w tle oraz odmienić profilowe zdjęcie tak, by nawiązywało do serialu.

Jeśli marzysz o unikalnych, dedykowanych Grze o tron gadżetach, w tygodniu od 19 kwietnia do 23 kwietnia, obserwuj nasz profil facebookowy. Każdego dnia będziemy publikować posty konkursowe z pytaniami zamkniętymi dotyczącymi serialu. W sobotę zamieścimy pytanie otwarte – to okazja, żeby wykazać się kreatywnością. Wygrają osoby, które udzielą poprawnych odpowiedzi na wszystkie zamknięte pytania i zaskoczą nas oryginalną odpowiedzią na pytanie otwarte.

To nie koniec atrakcji! Prawdziwych fanów Gry o tron zachęcamy do tego, aby podzielili się swoją pasją ze znajomymi. Pomoże w tym stworzona specjalnie w tym celu aplikacja, dzięki której możesz modyfikować swoje zdjęcie profilowe na facebooku tak, aby nawiązywało do serialu. Nie czekaj, wybierz właściwy herb i pokaż wszystkim, z którym serialowym rodem się utożsamiasz. Oprogramowanie nie pozwoli Ci również przegapić premiery Gry o tron - posiada wbudowany zegar, który odmierza czas do emisji pierwszego odcinka szóstej serii sagi.

OGLĄDAJ GRĘ O TRON - PREMIEROWY ODCINEK JUŻ 25 KWIETNIA o godz. 20:10 NA HBO I HBO GO

W krainie Westeros królowie i królowe, rycerze i renegaci, kłamcy, a także ci o szlachetnym sercu toczą nieustającą walkę o władzę nad siedmioma królestwami. Tam, gdzie lato trwa dziesięciolecia, a zima przez całe ludzkie życie, trudności piętrzą się każdego dnia. Od pełnego intryg Południa przez barbarzyński Wschód i zlodowaciałą Północ, aż po pradawny mur, który strzeże królestwa przed tajemniczymi mocami ciemności, potężne rody zaangażowane są w bezkompromisową walkę o władzę. Bohaterowie, którzy chcą rządzić krainą Westeros, są gotowi na bezwzględną rozgrywkę. Jednak dla wielu z nich walka o władzę to również walka o życie.

„Im bardziej bohaterowie są zdesperowani, tym gorszych czynów się dopuszczają” – powiedział Iwan Rheon, wcielający się w postać bezwzględnego Ramsaya Boltona, opisując nadchodzący sezon Gry o tron. Dotychczasowe wydarzenia doprowadziły wiele postaci do ostateczności. Jaime i Cersei muszą uporać się z osobistą tragedią i znaleźć siły, by utrzymać władzę w Królewskiej Przystani, gdzie szala przechyla się na stronę sekty Wielkiego Wróbla. Okrutny ród Boltonów staje się znaczącym graczem w walce o tron i jednocześnie największym koszmarem Sansy i Theona. Z kolei zdeterminowana Arya poświęci wiele, by pomścić swoich bliskich. Po drugiej stronie morza dumna Daenerys zmierzy się z demonami przeszłości, a zgorzkniały Tyrion będzie musiał odnaleźć się w zupełnie nowej sytuacji. Nikt nie jest bezpieczny, szczególnie gdy na horyzoncie coraz bardziej uwidacznia się nowe, nieznane i przerażające zagrożenie.   

W 2015 roku Gra o tron została nagrodzona aż 12 statuetkami Emmy, w tym za najlepszy serial obyczajowy. W produkcji występują: dwukrotnie nominowana do nagrody Emmy za rolę Cersei Lena Headey (300: Początek imperium), uhonorowany za swoją kreację Złotym Globem Emmy Peter Dinklage (Dróżnik), Nikolaj Coster-Waldau (Królestwo niebieskie, Łowcy głów) oraz Emilia Clarke (Terminator Genisys). W 2012, 2015 i 2016 roku Gra o tron zdobyła nominacje do Złotego Globu w prestiżowej kategorii najlepszy serial obyczajowy. Twórcami tej porywającej produkcji są David Benioff oraz D. B. Weiss. 

Przeczytaj także

  • 14 grudnia 2023

    OKNO OTWARTE: DZIECIAKI RZADZĄ TELEWIZJĄ DO 6 STYCZNIA

    Na ten zimowy czas dla wszystkich użytkowników telewizji INEA mamy wspaniały prezent: 22 kanały w bezpłatnym dostępie aż do 6 stycznia! A to wszystko w ramach naszego cyklicznego OKNA OTWARTEGO: Dzieciaki rządzą telewizją.
  • 7 listopada 2023

    OKNO OTWARTE: PASJONAT. ODKRYJ W SOBIE PASJĘ DO DOBREJ ROZRYWKI!

    Nie oszukujmy się, z nowymi postanowieniami nie warto czekać do nowego roku. Jeśli chcecie rozbudzić w sobie nową pasję, zacząć robić coś nowego lub po prostu pogłębić swoje dotychczasowe zainteresowania, to mamy dla Was dobrą wiadomość.
Chat